09.03.2022 / Aktualności, Działalność edukacyjna, Edukacja dla rodzin, Edukacja dla szkół, Warszawa dla obcokrajowców

Zajęcia w Muzeum Warszawy
Заняття в музеї Варшава

Zajęcia w Muzeum Warszawy</br>Заняття в музеї Варшава

Zapraszamy grupy zorganizowane goszczące dzieci i młodzież z Ukrainy na zajęcia do Muzeum Warszawy.

Zachęcamy do odwiedzania nas, aby spędzić ciekawie i twórczo czas. Wszystkie zajęcia staramy się dostosować do potrzeb naszych gości.

Ласкаво просимо.

Запрошуємо на заняття до музею Варшави, організовані групи, які приймають дітей та молодь з України.

Запрошуємо Вас відвідати нас, щоб цікаво та креативно провести час. Ми спробуємо адаптувати всі заходи до потреб наших гостей.

Program współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

Програму співфінансує столиця Варшава.